SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

        0 ks 0.00 €

        Loading

        Konvertory, vysielače a prijímače

        (19 produktov)

        Prevodníky

        Prevodníky slúžia na prevod pôvodného signál na žiadaný signál. Umožňujú regulovať signál alebo meniť ho (napríklad z analógového na digitálny). Niektoré prevodníky majú Plug-and-Play funkciu, ktorá umožňuje použitie bez ďalšej konfigurácie.

        Zobraziť viac

        Strana 1/2

        Zobraziť/skryť filter

        Výrobcovia

        Zoradiť:
        Počet na stranu:

        Obrázok pre Ubiquiti Networks UF-AE network media converter 1000 Mbit / s Black
        -14%
        Náhľad produktu
        Obrázok pre TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
        -14%

        TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

        Doručenie do: Skladom

        18.64 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre Moduł dwukierunkowy TP-LINK TL-SM321A-2
        -14%

        Moduł dwukierunkowy TP-LINK TL-SM321A-2

        Doručenie do: Skladom

        11.98 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre Moduł dwukierunkowy TP-LINK TL-SM321B-2
        -14%

        Moduł dwukierunkowy TP-LINK TL-SM321B-2

        Doručenie do: Skladom

        11.98 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre Wzmacniacz sygnału WiFi TP-LINK RE550
        -14%

        Wzmacniacz sygnału WiFi TP-LINK RE550

        Doručenie do: Skladom

        57.49 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
        -14%

        TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

        Doručenie do: Skladom

        21.30 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
        -14%

        TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

        Doručenie do: Skladom

        18.64 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
        -14%

        TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

        Doručenie do: Skladom

        17.30 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre TP-LINK TL-POE200 Gigabit Ethernet 12 V
        -14%

        TP-LINK TL-POE200 Gigabit Ethernet 12 V

        Doručenie do: Skladom

        19.96 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre TP-LINK TL-POE4824G PoE adaptér Gigabit Ethernet 48 V
        -14%

        TP-LINK TL-POE4824G PoE adaptér Gigabit Ethernet 48 V

        Doručenie do: Skladom

        12.51 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre Prevodník PLANET (FTP-802S15) 10 / 100BaseT <=> 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15 km / PoE /
        -14%
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Sieťový modul transceiveru TP-LINK 1000base-BX WDM SFP, modul 1250 Mbit / s
        -14%
        Náhľad produktu

        Strana 1/2

        1 2



        Loading

        DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

        PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE PRÍSTUP KU VŠETKÝM NAŠÍM AKCIÁM

        Time of runtime: 0.096026182174683