SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

        0 ks 0.00 €

        Loading

        Spínacie moduly

        (4 produkty)


        Zobraziť/skryť filter

        Výrobcovia

        Zoradiť:
        Počet na stranu:

        Obrázok pre Intellinetový gigabitový Ethernet SFP Mini-GBIC vysielač a prijímač, multi-režimový port 1000Base-Sx (LC), 550 m
        -11%
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Modul optického vysielača a prijímača SFP spoločnosti Intellinet, port s jedným režimom 1 000 Base-Lx (LC), 10 km
        -11%
        Náhľad produktu
        Obrázok pre INTELLINETOVÝ MODUL MINI GBIC SFP + 10GBASE-SR LC MULTI-MODE 850NM 507462
        -11%
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Intellinet 10 Gigabit Fiber SFP + optický modul vysielača / prijímača, 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port, 10km
        -11%
        Náhľad produktu



        Loading

        DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

        PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE PRÍSTUP KU VŠETKÝM NAŠÍM AKCIÁM