SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

        0 ks 0.00 €

        Loading

        Spínacie moduly

        (10 produktov)


        Zobraziť/skryť filter

        Výrobcovia

        Zoradiť:
        Počet na stranu:

        Obrázok pre Intellinetový gigabitový Ethernet SFP Mini-GBIC vysielač a prijímač, multi-režimový port 1000Base-Sx (LC), 550 m
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Modul optického vysielača a prijímača SFP spoločnosti Intellinet, port s jedným režimom 1 000 Base-Lx (LC), 10 km
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Intellinet 10 Gigabit Fiber SFP + optický modul vysielača / prijímača, 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port, 10km
        Náhľad produktu
        Obrázok pre UBIQUITI modul UF-MM-10G UF-MM-10G

        UBIQUITI modul UF-MM-10G UF-MM-10G

        Doručenie do: Skladom

        31.32 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre Prevodník sieťových médií Hewlett Packard Enterprise AJ716A 8192 Mbit / s
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Sieť Ubiquiti Networks Modul UF-SM-10G-S pre sieťové transceiver
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Komponent sieťového prepínača Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Modul SFP DAHUA PFT3970

        Modul SFP DAHUA PFT3970

        Doručenie do: 14 dní

        84.13 € s DPH

        Náhľad produktu
        Obrázok pre Sieť Ubiquiti Networks Modul sieťového vysielača a prijímača UF-SM-10G Fiber optic 10000 Mbit / s SFP + 1310 nm
        Náhľad produktu
        Obrázok pre Modul SFP DAHUA PFT3900

        Modul SFP DAHUA PFT3900

        Doručenie do: 14 dní

        48.55 € s DPH

        Náhľad produktu



        Loading

        DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

        PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE PRÍSTUP KU VŠETKÝM NAŠÍM AKCIÁM